بسمه تعالی

شرکت توسعه نانو فناوری ارس (سهامی خاص) در شهریور ماه 1393، با هدف تجاری سازی علوم نانو و تسریع در فرآیند تبدیل علم به فناوری، با تکیه بر دانش و توان نیروهای داخلی و استفاده از موقعیت ممتاز ایجاد شده در منطقه آزاد ارس، تاسیس گردید.

تمام همت همکاران ما در شرکت توسعه نانو فناوری ارس، معطوف به تحقق اهداف چشم انداز بیست ساله و سند علمی کشور و پر نمودن خلاء ناشی از عدم تبدیل دانش بسیار شگرف تولید شده در داخل کشور به فناوری های موثر در بهبود سطح زندگی مردم و ارتقای رفاه عمومی با تکیه بر تولید محصولات با فناوری بالا شده است.

با عنایت به اهمیت ویژه مواد و تجهیزات نانو در توسعه علوم پیشرفته و تبدیل سریع و بهینه ایده های فناورانه به محصولات با کیفیت بالا و قابل استفاده برای عموم، شرکت توسعه نانو فناوری ارس در ابتدای مسیر با تکیه بر سابقه مطالعاتی اعضای خود، انجام تحقیقات در زمینه نانو مواد کربنی، روش های تولید و کاربرد های بسیار ویژه و ممتاز آن ها را در اولویت کاری خود قرار داد. اما در ادامه مسیر، ما تلاش خود را مصروف گسترش روش های تولید این مواد در مقیاس صنعتی و نیز روش های تولید سایر نانو مواد، از جمله نانو مواد فلزی و اکسید فلزی و نیز مواد پیشرفته دیگر و ارائه آن ها خواهد نمود. شایان ذکر است که همکاران ما در شرکت توسعه نانو فناوری ارس، به صورت همزمان تلاش بسیاری را در زمینه ساخت دستگاه ها و تجهیزات تولید و شناسایی مواد مختلف، مخصوصاً مواد نانو ساختار و ارائه محصولات مبتنی بر علوم و فناوری نانو انجام می دهند.

 

امید است در سال های آتی شاهد پیشرفت بیش از پیش ملت عزیز ایران در زمینه علوم و فناوری های نو باشیم تا به فرموده رهبر معظم انقلاب، جوانان انقلابی ما سکان دار پیشرفت و تعالی در تمامی ابعاد، در سطح جهان باشند.

Apertura de cuenta bet365.es